510 210 802
505 451 359
Aktualności
Kostka brukowa mazowieckie – samodzielne czyszczenie nawierzchni

Wiosna to najlepszy moment na zadbanie o trawniki i chodniki w przydomowym ogródku. Niskie temperatury, śnieg, sól drogowa, błoto i kurz – to wszystko sprawia, że kostka brukowa traci swój pierwotny schludny wygląd. Jak wyczyścić nawierzchnię, by znów prezentowała się ona idealnie? Samodzielne czyszczenie kostki brukowej może okazać się prostsze niż myślisz. Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, jak usunąć zanieczyszczenia z przydomowych chodników czy tarasów.

WIĘCEJ
Wszystko, co musisz wiedzieć - odśnieżanie dachów Warszawa

Pierwszy śnieg w Stolicy pojawił się już kilka dni temu. To znak, że zima tuż, tuż. Najwyższy czas, by pomyśleć o odśnieżaniu dachów w Warszawie. Pokrywa śnieżna może ważyć nawet kilka ton. Nie daj zaskoczyć się zimie. Pomyśl o odśnieżaniu dachów Warszawa – zleć to specjalistom! Poznaj naszą ofertę usuwania pokrywy śnieżnej z dachów płaskich i pochyłych.

WIĘCEJ
Odśnieżanie dachów mazowieckie – pomyśl o tym już dziś!

Odśnieżanie dachów to niezwykle istotna kwestia. Pokrywa śnieżna, zalegająca na dachu może bowiem przyczynić się do naruszenia konstrukcji budynku lub nawet jego zawalenia. Oczywiście każdy dach ma swoją wytrzymałość, która przewidywana jest już na etapie projektowania budynku. Warto jednak zawczasu zadbać o odśnieżanie dachów, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

WIĘCEJ
Kostka granitowa - jak dbać o powierzchnię?

Kostka granitowa to stosunkowo trwały sposób na zagospodarowanie podjazdu czy ogrodowych alejek. Jest odporna na ścieranie i długo zachowuje walory estetyczne. Niestety, pomimo starań, kostka granitowa często ulega zabrudzeniom. Kurz czy błoto nie stwarzają wielkiego problemu, jednak kłopoty pojawiają się wówczas, gdy zabrudzimy kostkę tłuszczem, olejem, cementem lub farbą. Jak skutecznie czyścić kostkę granitową, by wyglądała schludnie, a równocześnie nie straciła pierwotnej estetyki? Podpowiadamy, jak dbać o kostkę granitową.

WIĘCEJ
Kostka granitowa - co warto wiedzieć o kostce granitowej?

Kostka granitowa zyskuje coraz większą popularność. Z roku na rok pojawiają się nowi klienci, zainteresowani właśnie kostką granitową. Dlaczego? Otóż kostka granitowa jest niezwykle wytrzymała, a przy tym efektowna. Dobrze sprawdza się zarówno do wyłożenia nawierzchni przy domach prywatnych, jak i w charakterze bruku na alejkach ogrodowych. W czym tkwi tajemnica kostki granitowej? Przyjrzyjmy się jej z bliska.

WIĘCEJ
Mycie, czyszczenie i impregnowanie elewacji

Wykorzystujemy metody ciśnieniowe, preparaty chemiczne oraz metodę strumieniowo- ścierną czyli piaskowanie na mokro.

WIĘCEJ
Mycie i impregnacja kostki brukowej - jesienne porządki

Mycie polega na usunięciu wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni bruku np: zabrudzeń, wykwitów, plam z napojów, kawy, farb. Usunięcie mchów i porostów przywraca kostce właściwości antypoślizgowe.

WIĘCEJ
Rozszerzamy ofertę firmy o wykonywanie projektów drogowych

Podpisaliśmy umowę z wykwalifikowanymi projektantami zajmującymi się m.in. projektami drogowymi, projektami terenów osiedlowych, placów zabaw, czy terenów zielonych

WIĘCEJ