510 210 802
505 451 359
POWRÓT
Aktualności

Wszystko, co musisz wiedzieć - odśnieżanie dachów Warszawa

Pierwszy śnieg w Stolicy pojawił się już kilka dni temu. To znak, że zima tuż, tuż. Najwyższy czas, by pomyśleć o odśnieżaniu dachów w Warszawie. Pokrywa śnieżna może ważyć nawet kilka ton. Nie daj zaskoczyć się zimie. Pomyśl o odśnieżaniu dachów Warszawa – zleć to specjalistom! Poznaj naszą ofertę usuwania pokrywy śnieżnej z dachów płaskich i pochyłych.

Odśnieżanie dachów Warszawa – dlaczego warto?

Wszystkie budynki zostały skonstruowane tak, aby mogły wytrzymać pewne obciążenie. Kiedy masa pokrywy śnieżnej przekracza dozwoloną granicę, sytuacja staje się bardzo niebezpieczna. Zaleganie mokrego śniegu na dachu może grozić nawet zawaleniem budynku. Z tego powodu niezbędne jest regularne odśnieżanie dachów Warszawa. Warto pamiętać, że tego typu czynności należą do obowiązków zarządcy budynku lub jego właściciela i w przypadku zagrożenia osób, przebywających wewnątrz budynku to właśnie zarządcy i właściciele ponoszą odpowiedzialność. Aby uniknąć przykrych sytuacji, zainwestuj w odśnieżanie dachów Warszawa.

Odśnieżanie dachów, zarówno płaskich, jak i tych pochyłych, to niezwykle niebezpieczne i trudne zadanie. Podczas wykonywania prac należy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Muszą oni posiadać uprawnienia do pracy na wysokości. Ponadto trzeba też odpowiednio zabezpieczyć mienie wokół budynku, np. samochody, zaparkowane na pobliskich parkingach. Pokrywa śnieżna na dachu może skrywać wiele niespodzianek, jak choćby kable. Z tego powodu do odśnieżania dachów warto zatrudnić prawdziwych profesjonalistów, mających duże doświadczenie w tego typu pracach.

Odśnieżanie dachów Warszawa – oferta

Świadczymy usługi z zakresu odśnieżania dachów zarówno z powierzchni płaskich, jak i pochyłych. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu możemy łatwo i stosunkowo szybko usunąć pokrywę śnieżną. Oferujemy odśnieżanie magazynów, hal, domów jednorodzinnych, szkół, budynków użyteczności publicznej itp.

Podczas odśnieżania dachów szczególnie przykładamy się do skuwania pokrywy śnieżnej, usuwania nawisów czy sopli, przywiązując dużą uwagę do bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i przechodniów.

Świadczymy usługi odśnieżania dachów w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu.

Odśnieżanie dachów Warszawa – czy wiesz, że…

Czy wiesz, że:

  • 1 m2 mokrego śniegu może ważyć nawet 800 kg.
  • warstwa śniegu o grubości 30 cm waży zazwyczaj więcej niż 2,5 tony.
  • usuwanie świeżego śniegu jest o wiele prostsze niż odśnieżanie starej pokrywy śnieżnej.
  • każdy nieodśnieżany budynek może grozić zawaleniem.